• Spring naar de hoofdnavigatie
  • Door naar de hoofd inhoud
  • Spring naar de eerste sidebar
  • Over de OCN
    • Over de OCN
    • Bestuur
    • Publicaties van het bestuur
    • Vertrouwens- contactpersoon
    • Rescue informatie
  • Lidmaatschap
    • Waarom wil je OCN lid worden?
    • Inschrijfformulier
  • Sponsors
    • Sponsors
    • Sponsorkliks
  • OCN FAQ’s
  • Contact

Optimist Club Nederland - OCN

  • Optimist
    • De Optimist en haar geschiedenis
    • De Optimist Zeiltrimgids
    • Zelf een Optimist maken?
  • Leren Zeilen
    • Beginnende zeiler
    • CWO diploma’s
    • Boekentips
  • Wedstrijd Zeilen
    • Wedstrijdzeiler
      • Wedstrijdzeiler
      • Hoe bereid je, je goed voor?
      • Klassevoorschriften
      • De startgids, de perfecte start voor de Optimist zeiler
      • Teamzeilen
      • Tips
        • Hangen in de optimist
    • Training en Begeleiding
      • Training en begeleiding
      • SportVid
    • Optimist Kernploeg en Jeugdploeg
      • Optimist Kernploeg en Jeugdploeg
      • KP/JP Concept Trainingsprogramma 2018/2019
    • OCN Selectie
      • OCN Selectiereglement
      • OCN Selectiewedstrijden
      • OCN Selectiestanden
      • OCN Klasseprijs
    • Regionale wedstrijden
      • De Combi’s -Wedstrijdzeilen in jouw regio
      • De Landelijke Combi Finale
    • Landelijke wedstrijden
    • Internationale wedstrijden
      • Internationale Wedstrijden
      • Spelregels WK en EK teams
      • Programma 2018 WK en EK team
  • Botenmarkt
  • Nieuws
  • Kalender
  • Video’s
Je bent hier: Home / Programma 2018 WK en EK team

Programma 2018 WK en EK team

Voorbereiding WK en EK teams

Op 29 april 2018 is de laatste wedstrijddag van de voorjaarsselectie afgerond en is de selectiestand gepubliceerd. Daarmee zijn de zeilers die uitgenodigd worden voor het WK en het EK bekend.

Na de selectie volgt nu de voorbereiding van de teams op respectievelijk het WK en het EK. De voorbereiding bestaat uit 2 delen, training en teambuilding. Voor het WK team komt daar nog het Teamracen bij.

Teambuilding

Om als team goed aan het evenement te kunnen deelnemen heeft het OCN een programma opgesteld waaraan verplicht moet worden deelgenomen. De organisatie, training/coaching en de begeleiding van deze evenmenten wordt door de OCN ingericht en deelname aan dit programma is verplicht.

Voor het WK team zijn dit de volgende evenementen:
1. Rizzotticup Venetie
2. NK teamzeilen, Loosdrecht
3. Training voorafgaand aan het WK

Voor het EK team zijn dat de volgende evenementen:
1. DYR
2. NK teamzeilen
3. Training voorafgaand aan het EK

De kosten voor respectievelijk het WK of EK programma zullen zo spoedig mogelijk bekend worden gesteld.

Trainingen

De meeste zeilers die voor het WK of EK worden uitgenodigd komen uit de Kernploeg of de Jeugdploeg. Binnen de KP/JP zullen we de traiiningsgroepen herverdelen zodat er meer specifiek kan worden getraind voor beide events gericht op de vaarcondities op beide locaties. 

De zeilers die niet in de KP/JP zitten worden uitgenodigd om bij de KP/JP aan te sluiten ter voorbereiding op het WK of EK. Hiervoor zal een vergoeding worden gevraagd conform de geldende regels van de KP/JP. Deze zeilers mogen na de afronding van het event lid blijven van de KP/JP totdat het nieuwe team wordt geselecteerd op basis van de najaarsselectie. Dit tot een maximum van 24 zeilers in de KP/JP vanwege de beschikbare capaciteit.

Het deelnemen aan de zeiltrainingen van de KP/JP is niet verplicht. Zeilers mogen ook kiezen om een eigen trainingsprogramma te doorlopen met uitzondering van de eerder aangegeven verplichte evenementen.

 

 

 

Verstuurd vanaf mijn iPad

Primaire Sidebar

Optimist Club Nederland

Welkom op de website van de Optimist Club Nederland! Hier vind je alle informatie over de jongste, actiefste én vrolijkste zeilklasse van Nederland.

We hopen je snel te ontmoeten, op of langs het water!

  • Facebook
  • Instagram
  • Twitter
  • YouTube

Onze sponsors

  • Gill logo
  • Sailcenter logo

Copyright © 2021 Optimist Club Nederland (OCN)